PDF Drukuj Email

ATRAKCJE WESELNE

 

Atrakcje weselne to dodatek jedyny i niepowtarzalny. Atrakcje na wesele -  nimi zaskoczysz wszystkich gości pomysłowością i nowatorstwem.

 

Klaun na weselu

Klaun Fred na weselu, to nowe atrakcje weselne - tego jeszcze nie było! Nasz Klaun Fred profesjonalnie zajmie się wszystkimi dziećmi na przyjęciu weselnym, zapewniając im wspaniałą zabawę. Clown Fred zaczyna cieszy się dużym zainteresowaniem na weselach. Jeśli chcecie, aby Wasi goście nie musieli opiekować się swoimi pociechami, a mogli poczuć się jak" goście weselni" - zmówcie Klauna na swoje wesele. Klaun w trakcie programu dla dzieci na weselu poprowadzi niepowtarzalne zabawy dla dorosłych ( jest przecież wodzirejem). Satysfakcja gwarantowana. Więcej informacji i zdjęć o clownie na stronie klaun na wesele.

 

Pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków na weselu to atrakcja weselna nie tylko dla zamożnych. Jeśli chcecie, aby przed 22.00 niebo nad Wami rozbłysnęło, to dobrze trafiliście. Zapewnimy Wam piękny pokaz pirotechniczny uzależniony jakościowo od wysokości środków finansowych przeznaczonych na tę atrakcję. Oczywiste jest, jeśli kwota jest wyższa to pokaz będzie bardziej atrakcyjniejszy. Niech wszyscy dookoła dowiedzą się o Waszym weselu!

 

Balony z helem - hel do balonów

Popularna atrakcja weselna - mnóstwo balonów napełnionych helem zostaje puszczona w niebo. Istnieje możliwość wypuszczenia jedno lub wielokolorowych balonów z dłoni lub pudła. W ofercie posiadamy także w sprzedaży hel do balonów.

 

Bańki mydlane z maszyny

Ta atrakcja weselna cieszy się bardzo dużą popularnością. Młoda Para wychodzi z kościoła w tysiące baniek mydlanych. Bańki mydlane mogą towarzyszyć Państwu Młodym i gościom weselnym w czasie składania życzeń pod kościołem lub w lokalu. Czy wyobrażaliście sobie siebie tańczących w chmurze baniek mydlanych podczas pierwszego tańca? Zostanie po tym wydarzeniu wspaniała pamiątka w formie pięknych zdjęć ślubnych i bajkowego filmu weselnego. Bańki mydlane puszczamy jeszcze godzinę po pierwszym tańcu. Istnieje możliwość przedłużenia usługi po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Pokaz dużych baniek mydlanych

Pokazy dużych baniek mydlanych gigantów to nowa atrakcja weselna w Polsce. Czy ktoś może sobie wyobrazić dużą bańkę mydlaną o wielkości 2m X 15m?. Sesja zdjęciowa w plenerze z dużymi bańkami mydlanymi to pamiątka na całe życie. Wielkie bańki mydlane wykona dla Was sam klaun Fred.

 

Białe gołębie na ślub

Białe gołębie to symbol miłości. Te atrakcje weselne polega na wypuszczeniu przez Państwa Młodych gołąbków po ceremonii zaślubin. Istnieje możliwość wypuszczania 2 gołębi z rąk lub większej ilości z kosza przez Młodych lub osobę do tego upoważnioną.

 

Duży balon wybuchowy na pierwszy taniec - 200szt

Wykonujemy balony na pierwszy taniec - duże balony olbrzymy o średnicy 1 m i obwodzie ok. 2,5 m. W środku znajduje się 150 lub 200 baloników w różnych kolorach i konfetti. Wspaniałe atrakcje weselne na przyjęcia. Do balonu montujemy detonator, który zostaje zdetonowany podczas pierwszego tańca a wszystkie baloniki spadają na Państwa Młodych. Piękne widowisko i zaskoczenie dla wszystkich gości weselnych. Duży balon wybuchowy w połączeniu z bańkami mydlanymi na pierwszym tańcu z odpowiednim scenariuszem sprawią,że ten moment na długo zapadnie w pamięci Państwa Młodych i gości weselnych.

 

Pokaz ognia - Fire Show

Młodzi, przystojni, dobrze zbudowani pogromcy ognia. Dla nich ogień to codzienność a dla Was niepowtarzalne wrażenia. Jeśli chcecie poczuć ciepło z ust płynące "człowieka ognia", to zamówcie taki pokaz ognia na wesele. Nie powtarzalne atrakcje weselne.

 

Porwanie Panny Młodej z wesela

Piękne widowisko historyczne np: podczas obiadu, gdzie na przyjęcie weselne wchodzą rycerze w ciężkich zbrojach i porywają Pannę Młodą. Wspaniała atrakcja i wielkie zaskoczenie dla gości weselnych a przede wszystkim dla Pana Młodego, który musi się bić z jednym z rycerzy w celu wybawienia swojej wybranki. Po odbiciu Panny Młodej następuje historyczny pokaz walki na maczugi bądź duże ciężkie miecze. Zamów innowacyjne atrakcje weselne.