PDF Drukuj Email

ATRAKCJE ŚLUBNE

UWAGA !!! Nowa atrakcyjna strona www.bogdanmichalec.pl

Atrakcje ślubne jak i atrakcje weselne to dodatek jedyny i niepowtarzalny. Dzięki nim zaskoczysz wszystkich gości pomysłowością i nowatorstwem.

 

Bańki mydlane z maszyny

Atrakcja ta cieszy się bardzo dużą popularnością. Młoda Para wychodzi z kościoła w tysiące baniek mydlanych. Bańki mydlane mogą towarzyszyć Państwu Młodym i gościom weselnym w czasie składania życzeń pod kościołem lub w lokalu. Czy wyobrażaliście sobie siebie tańczących w chmurze baniek mydlanych podczas pierwszego tańca? Zostanie po tym wydarzeniu wspaniała pamiątka w formie pięknych zdjęć ślubnych i bajkowego filmu weselnego. Bańki mydlane puszczamy jeszcze godzinę po pierwszym tańcu. Istnieje możliwość przedłużenia usługi po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Pokazy sztucznych ogni

Pokazy fajerwerków na weselu to atrakcja nie tylko dla zamożnych. Jeśli chcecie, aby przed 22.00 niebo nad Wami rozbłysnęło, to dobrze trafiliście. Zapewnimy Wam piękny pokaz pirotechniczny uzależniony jakościowo od wysokości środków finansowych przeznaczonych na tę atrakcję. Oczywiste jest, jeśli kwota jest wyższa to pokaz będzie bardziej atrakcyjniejszy. Niech wszyscy dookoła dowiedzą się o Waszym weselu!

 

Pokaz dużych baniek mydlanych

Pokazy dużych baniek gigantów to nowość na polskich weselach. Czy ktoś może sobie wyobrazić dużą bańkę mydlaną o wielkości 2m X 15m?. Sesja zdjęciowa w plenerze z dużymi bańkami mydlanymi to pamiątka na całe życie.

 

Białe gołębie na ślub

Białe gołębie to symbol miłości. Usługa ta polega na wypuszczeniu przez Państwa Młodych gołąbków po ceremonii zaślubin. Istnieje możliwość wypuszczania 2 gołębi z rąk lub większej ilości z kosza przez Młodych lub osobę do tego upoważnioną.

 

Balony z helem

Mnóstwo balonów napełnionych helem zostaje puszczona w niebo. Istnieje możliwość wypuszczenia jedno lub wielokolorowych balonów z dłoni lub pudła.

 

Duży balon wybuchowy na pierwszy taniec - 200szt

Wykonujemy balony na pierwszy taniec - duże balony olbrzymy o średnicy 1 m i obwodzie ok. 2,5 m. W środku znajduje się 150 lub 200 baloników w różnych kolorach i konfetti. Do balonu montujemy detonator, który zostaje zdetonowany podczas pierwszego tańca a wszystkie baloniki spadają na Państwa Młodych. Piękne widowisko i zaskoczenie dla wszystkich gości weselnych. Duży balon wybuchowy w połączeniu z bańkami mydlanymi na pierwszym tańcu z odpowiednim scenariuszem sprawią,że ten moment na długo zapadnie w pamięci Państwa Młodych i gości weselnych.

 

Pokaz ognia - Fire Show

Młodzi, przystojni, dobrze zbudowani pogromcy ognia. Dla nich ogień to codzienność a dla Was niepowtarzalne wrażenia. Jeśli chcecie poczuć ciepło z ust płynące "człowieka ognia", to zamówcie taki pokaz ognia na wesele.

 

Porwanie Panny Młodej z wesela

Piękne widowisko historyczne np: podczas obiadu, gdzie na przyjęcie weselne wchodzą rycerze w ciężkich zbrojach i porywają Pannę Młodą. Wspaniała atrakcja i wielkie zaskoczenie dla gości weselnych a przede wszystkim dla Pana Młodego, który musi się bić z jednym z rycerzy w celu wybawienia swojej wybranki. Po odbiciu Panny Młodej następuje historyczny pokaz walki na maczugi bądź duże ciężkie miecze.

 

Opieka nad dziećmi na weselu

Klaun Fred na weselu, tego jeszcze nie było! Nasz Klaun wyjątkowo profesjonalnie zajmie się wszystkimi dziećmi na przyjęciu weselnym, zapewniając im wspaniałą zabawę. Rozkoszny Clown Fred zaczyna się cieszyć coraz większym zainteresowaniem na weselach. Jeśli chcecie, aby Wasi goście nie musieli opiekować się swoimi pociechami, a mogli poczuć się jak" goście weselni" - zmówcie uroczego Klauna Freda. Satysfakcja gwarantowana. Więcej informacji i zdjęć o clownie na stronie Klaun Fred.